Web Experience - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Content
az: Məzmun

en: List
az: Siyahı

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Search
az: Axtarış

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: none
az: yoxdur

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Site
az: Sayt

en: Position
az: Vəzifə

en: Caption
az: Başlıq

en: Form
az: Forma

en: Global
az: Qlobal

en: Plugin settings
az: Plugin parametrləri

en: Pager
az: Peycer
