Web Experience - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Link
jv: Tautan

en: none
jv: ora ana

en: Icon
jv: Ikon

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Profile
jv: Profil

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Linked to content
jv: Tautna nang kontèn

en: Nothing
jv: Ora ana
