Web Experience - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: More
af: Meer

en: new
af: nuut

en: updated
af: opgedateer

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Help
af: Hulp

en: search
af: soek

en: Upload
af: Oplaai

en: Block
af: Blok

en: Footer
af: Onderskrif

en: next
af: volgende

en: Navigation
af: Navigasie

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: English
af: Engels

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: previous
af: vorige

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Search form
af: Soekvorm
