Web Experience - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: More
kk: Толығырақ...

en: new
kk: жаңа

en: updated
kk: жанартылған

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: up
kk: жоғарыға

en: Go to parent page
kk: Бөлім бетіне көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: search
kk: Іздеү

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Block
kk: Блок

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Navigation
kk: Навигация

en: 1 vote | @count votes
kk[0]: 1 дауыс

en: English
kk: Ағылшын

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Go to page @number
kk: @number параққа көшу

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No blocks in this region
kk: Бұл ауданда блоктар жоқ

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
