Web Experience - en to nn translation catalogue (33 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: More
nn: Meir

en: new
nn: ny

en: updated
nn: oppdatert

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Help
nn: Hjelp

en: search
nn: søk

en: Upload
nn: Last opp

en: Block
nn: Blokk

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: 1 vote | @count votes
nn[0]: 1 stemme
nn[1]: @count stemmer

en: English
nn: Engelsk

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side

en: Go to page @number
nn: Gå til side @number

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: Featured
nn: Framheva

en: No blocks in this region
nn: Ingen blokkar i denne regionen

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
