Web Experience - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: More
ps: نور

en: new
ps: نوی

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Help
ps: مرسته

en: Region
ps: سيمه

en: Upload
ps: پورته کول

en: Error
ps: تیروتنه

en: Block
ps: غونډ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: OK
ps: سمه ده

en: next
ps: بل

en: Navigation
ps: چليدنه

en: English
ps: انګرېزي

en: Info
ps: مالومات

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Search form
ps: پلټون فورمه
