Web Experience - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: More
jv: Lengkapé

en: new
jv: anyar

en: updated
jv: wis diupdate

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Help
jv: Pitulungan

en: search
jv: goléki

en: no screenshot
jv: ora ana screenshot

en: Upload
jv: Unggah

en: Error
jv: Salah

en: Block
jv: Blok

en: Warning
jv: Weling

en: Navigation
jv: Navigasi

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: English
jv: Basa Inggris

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Go to page @number
jv: Nang kaca @number

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Featured
jv: Fitur

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Error message
jv: Pesen kesalahan

en: Warning message
jv: Welingan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No blocks in this region
jv: Ora ānā blok nang region iki

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
jv: Tema iki mbutuhaké PHP versi @php_required lan sing saiki ora cocok karo PHP versi !php_version.

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Status message
jv: Status pesen

en: Customization
jv: Kostumisasi

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
jv: Versi iki ora cocog karo Drupal !core_version lan kudu diganti.
