Web Experience - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: More
hu: Több

en: new
hu: új

en: updated
hu: frissült

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Help
hu: Súgó

en: Region
hu: Régió

en: search
hu: keresés

en: no screenshot
hu: nincs képernyőkép

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Error
hu: Hiba

en: Block
hu: Blokk

en: Footer
hu: Lábléc

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: next
hu: következő

en: Navigation
hu: Navigáció

en: 1 vote | @count votes
hu[0]: 1 szavazat
hu[1]: @count szavazat

en: English
hu: angol

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Features
hu: Jellemzők

en: Info
hu: Infó

en: previous
hu: előző

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Go to page @number
hu: @number. oldalra ugrás

en: Overrides
hu: Felülírja

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: No blocks in this region
hu: Nincs blokk a régióban.

en: Search form
hu: Keresés űrlap

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hu: Ez a smink a PHP @php_required változatát igényli, és nem működőképes a PHP !php_version változatával.

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: About this site
hu: Az oldalról

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: Customization
hu: Testreszabás

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hu: Ez a verzió nem működik együtt a Drupal !core_version változatával, ezért frissíteni kell.

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Language selection
hu: Nyelvkiválasztás

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: Informative message
hu: Informatív üzenet

en: !icon Outline !caret
hu: !icon Vázlat !caret
