Web Experience - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: More
my: ပို၍

en: new
my: အသစ်

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: Search
my: ရှာရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: search
my: ရှာဖွေရန်

en: Error
my: အမှား

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Go to page @number
my: စာမျက်နှာ @number  သို့သွားရန်

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
