Web Experience - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: More
ur: مزید

en: new
ur: جدید

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Region
ur: علاقہ

en: Error
ur: خرابی

en: Block
ur: بلاک

en: Warning
ur: انتباہ

en: English
ur: انگریزی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: Go to page @number
ur: صفحہ نمبر @number پر جائیں

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »

en: No blocks in this region
ur: اس علاقے میں کوئی بلاکس موجود نہیں

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
