Web Experience - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: More
os: Ноджы

en: new
os: ног

en: updated
os: сног

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
