Web Experience - en to ku translation catalogue (40 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: More
ku: زیاتر

en: new
ku: نوێ

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: up
ku: سه‌روو

en: Go to parent page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی سەروو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Help
ku: یارمەتی

en: Region
ku: ناوچە

en: search
ku: گەڕان

en: no screenshot
ku: هیچ گرتەی پەردەیەک بوونی نیە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Error
ku: هەڵە

en: Block
ku: بلۆک

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: 1 vote | @count votes
ku[0]: 1 دەنگدان
ku[1]: @count دەنگدان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: Info
ku: زانیاری

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Go to page @number
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی @number

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Error message
ku: هەڵەپەیام

en: Warning message
ku: پەیامی ئاگاداری

en: No blocks in this region
ku: هیچ بلۆکێک لەم ناوچەیەدا نییە.

en: Search form
ku: فۆرمی گەڕان

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە

en: Status message
ku: پەیامی ڕەوش
