Web Experience - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: More
mr: अधिक

en: new
mr: नवीन

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Region
mr: क्षेत्र

en: search
mr: शोधा

en: Upload
mr: अपलोड

en: Error
mr: तृटी

en: Block
mr: भाग

en: Navigation
mr: आवागमन

en: 1 vote | @count votes
mr[0]: 1 vote
mr[1]: @count मत

en: English
mr: इंग्लीश

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा

en: Go to page @number
mr: @number या पानावर जा

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Search form
mr: शोध
