Web Experience - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Remove
he: הסרה

en: More
he: עוד

en: new
he: חדש

en: updated
he: עודכן

en: File information
he: מידע על הקובץ

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Region
he: איזור

en: Display
he: תצוגה

en: search
he: חיפוש

en: no screenshot
he: ללא צילום מסך

en: Upload
he: העלאה

en: Error
he: שגיאה

en: Block
he: בלוק

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Warning
he: אזהרה

en: next
he: הבא

en: Navigation
he: ניווט

en: 1 vote | @count votes
he[0]: הצבעה אחת
he[1]: @count הצבעות

en: English
he: אנגלית

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Features
he: פיצ'רים

en: first
he: ראשון

en: Info
he: מידע

en: previous
he: קודם

en: last
he: אחרון

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Go to page @number
he: עבור לעמוד @number

en: More information
he: מידע נוסף

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Featured
he: מובלט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Primary
he: ראשי

en: Secondary
he: משני

en: No blocks in this region
he: אין בלוקים באיזור זה

en: Search form
he: טופס חיפוש

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: (active tab)
he: (לשונית פעילה)

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Customization
he: התאמה

en: Files must be less than !size.
he: גודל קובץ מירבי: !size

en: Allowed file types: !extensions.
he: סיומות קובץ מותרות: !extensions

en: Images must be between !min and !max pixels.
he: תמונות חייבים להיות בין !min לבין !max פיקסלים.

en: Images must be smaller than !max pixels.
he: גודל תמונה מירבי: !max פיקסלים

en: More information about text formats
he: מידע נוסף אודות מבני קלט

en: Highlighted
he: מובלט

en: Language selection
he: בחירת שפה

en: !start-date to !end-date
he: !start-date עד !end-date

en: Top Bar
he: סרגל עליון
