Web Experience - en to km translation catalogue (59 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: More
km: បន្ថែម

en: new
km: ថ្មី

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: search
km: ស្វែងរក

en: no screenshot
km: គ្មាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: Error
km: កំហុស

en: Block
km: ប្លុក

en: Footer
km: បាតកថា

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: English
km: អង់គ្លេស

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: More information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ស្បែក​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយកំណៃ PHP !php_version ។

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: Customization
km: ការ​ប្តូរ​តាម​បំណង

en: Files must be less than !size.
km: ឯកសារ​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ !size ។

en: Allowed file types: !extensions.
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ !extensions ។

en: Images must be exactly !size pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​ជា​ភីកសែល​ !size ​ពិត​ប្រាកដ​ ។

en: Images must be between !min and !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែស្ថិត​នៅ​ចន្លោះ​ភីកសែល​ !min និង​ !max ​។

en: Images must be larger than !min pixels.
km: រូប​ភាព​ត្រូវ​តែ​ធំជាង​ភីកសែល​ !min ​។

en: Images must be smaller than !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ភីកសែល​ !max ​។

en: More information about text formats
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​ !core_version ​របស់​  Drupal ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
