Web Experience - en to oc translation catalogue (64 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Remove
oc: Levar

en: More
oc: Mai

en: new
oc: novèl

en: updated
oc: mes a jorn

en: File information
oc: Informacion del fichièr

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Help
oc: Ajuda

en: Display
oc: Afichatge

en: search
oc: recercar

en: no screenshot
oc: pas de captura d'ecran

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Block
oc: Blòt

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Warning
oc: Avertiment

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Navigation
oc: Navigacion

en: English
oc: Anglés

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Features
oc: Foncionalitats

en: first
oc: primièr

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: Overrides
oc: Supplante

en: More information
oc: Més informacion

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Featured
oc: Distintiu

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
oc: Aqueste tèma requerís la version @php_required de PHP e es incompatible amb la version !php_version.

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: Customization
oc: Personalizacion

en: Files must be less than !size.
oc: Los fichièrs an de pesar mens de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
oc: Extensions autorizadas : !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
oc: Los imatges devon èsser exactament de !size pixèls.

en: Images must be between !min and !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser d'entre !min e !max pixèls.

en: Images must be larger than !min pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mai de !min pixèls.

en: Images must be smaller than !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mens de !max pixèls.

en: More information about text formats
oc: Mai d'entresenhas suls formats de tèxte

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
oc: Aquesta version es pas compatible amb lo Drupal !core_version e cal que sigui substituïda.

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

[ctx: date_nav]
en: Prev
oc: Préc.

[ctx: date_nav]
en: Next
oc: Suiv.

en: Language selection
oc: Seleccion de la lenga

en: !start-date to !end-date
oc: !start-date - !end-date
