Web Experience - en to sk translation catalogue (66 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: More
sk: Viac

en: new
sk: nové

en: updated
sk: aktualizované

en: File information
sk: Informácie o súbore

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Help
sk: Pomoc

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: search
sk: vyhľadávanie

en: no screenshot
sk: bez ukážky

en: Upload
sk: Nahrať

en: Error
sk: Chyba

en: Block
sk: Blok

en: Footer
sk: Päta

en: Warning
sk: Varovanie

en: next
sk: ďalej

en: Navigation
sk: Navigácia

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: English
sk: Angličtina

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Features
sk: Vlastnosti

en: first
sk: prvé

en: last
sk: koniec

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: More information
sk: Viac informácií

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Primary
sk: Primárny

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Táto téma vzhľadu požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilná s PHP verziou !php_version.

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: Search website
sk: Prehľadávať webovú lokalitu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Customization
sk: Prispôsobenie

en: Files must be less than !size.
sk: Subory musia mať menej ako !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sk: Povolené typy súborov: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
sk: Obrázky musia mať presne !size pixelov.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sk: Obrázky musia mať medzi !min a !max pixelov.

en: Images must be larger than !min pixels.
sk: Obrázky musia mať viac ako !min pixelov.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sk: Obrázky musia mať menej ako !max pixelov.

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sk: Táto verzia nie je kompatibilná s Drupalom !core_version a mala by byť nahradená.

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

[ctx: date_nav]
en: Next
sk: Ďalšie

en: Language selection
sk: Výber jazyka
