Web Experience - en to bo translation catalogue (59 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: new
bo: གསར་བ

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: File information
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་འཕྲིན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: Overrides
bo: འགེབས།

en: More information
bo: དེ་ལས་མང་བའི་ཆ་འཕྲིན

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Primary
bo: གཙོ་བོ

en: Secondary
bo: ཕལ་བ

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Page top
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་གོང

en: Page bottom
bo: ཤོག་ངོས་ཀྱི་ཞབས

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Customization
bo: རང་མོས་ལྟར་བཟོ་བ

en: Files must be less than !size.
bo: ཡིག་ཆ་ངེས་པར་དུ་!size་ལས་ཆུང་དགོས།

en: Allowed file types: !extensions.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཡིག་ཆའི་རིགས། !extensions།

en: Images must be exactly !size pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!size་ཡིན་དགོས།

en: Images must be between !min and !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་དང་!max་གཉིས་ཀྱི་བར་ཡིན་དགོས།

en: Images must be larger than !min pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་ལས་ཆེ་དགོས།

en: Images must be smaller than !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!max་ལས་ཆུང་དགོས།

en: More information about text formats
bo: ཡི་གེའི་རྣམ་གཞག་སྐོར་དེ་ལས་མང་བ

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན
