Web Experience - en to ca translation catalogue (67 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Remove
ca: Elimina

en: More
ca: Més

en: new
ca: nou

en: updated
ca: actualitzat

en: File information
ca: Informació del fitxer

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: up
ca: amunt

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Help
ca: Ajuda

en: Region
ca: Regió

en: Display
ca: Visualització

en: search
ca: cerca

en: no screenshot
ca: sense captura

en: Upload
ca: Puja

en: Block
ca: Bloc

en: Footer
ca: Peu

en: Warning
ca: Avís

en: next
ca: següent

en: Navigation
ca: Navegació

en: 1 vote | @count votes
ca[0]: 1 vot
ca[1]: @count vots

en: English
ca: Anglès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Features
ca: Funcionalitats

en: first
ca: primera

en: previous
ca: Anterior

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Go to page @number
ca: Vés a la pàgina @number

en: More information
ca: Més informació

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Featured
ca: Distintiu

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: No blocks in this region
ca: Cap bloc en aquesta regió

en: Search form
ca: Formulari de cerca

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ca: Aquest tema requereix la versió @php_required de PHP i és incompatible amb la versió !php_version.

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Customization
ca: Personalització

en: Files must be less than !size.
ca: Els fitxers han de ser de menys de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ca: Tipus de fitxers permesos: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
ca: Les imatges han de ser exactament de !size píxels.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ca: Les imatges han de ser d'entre !min i !max píxels.

en: Images must be larger than !min pixels.
ca: Les imatges han de ser de més de !min píxels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ca: Les imatges han de ser de menys de !max píxels.

en: More information about text formats
ca: Més informació sobre els formats de text

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ca: Aquesta versió no és compatible amb el Drupal !core_version i cal que sigui substituïda.

en: Highlighted
ca: Destacat

[ctx: date_nav]
en: Prev
ca: Anterior

[ctx: date_nav]
en: Next
ca: Següent

en: Language selection
ca: Selecció de la llengua

en: !start-date to !end-date
ca: !start-date a !end-date

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: File requirements
ca: Requisits d'arxiu
