Web Experience - en to el translation catalogue (61 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: More
el: Περισσότερα

en: new
el: νέο

en: updated
el: ενημερώθηκε

en: File information
el: Πληροφορίες αρχείου

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Region
el: Περιοχή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: search
el: αναζήτηση

en: no screenshot
el: δεν υπάρχει δείγμα εικόνας

en: Upload
el: Αποστολή

en: Error
el: Σφάλμα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: next
el: επόμενο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: 1 vote | @count votes
el[0]: 1 ψήφος
el[1]: @count ψήφοι

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Go to page @number
el: πήγαινε στη σελίδα @number

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Featured
el: Ζώνη προβεβλημένων

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: Warning message
el: Μήνυμα προειδοποίησης

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: No blocks in this region
el: Δεν υπάρχουν μπλοκ σε αυτή την περιοχή

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
el: Αυτή η θεματική παραλλαγή απαιτεί έκδοση PHP @php_required και είναι ασύμβατη με την έκδοση PHP !php_version.

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης

en: Customization
el: Προσαρμογή

en: Files must be less than !size.
el: Τα αρχεία πρέπει να είναι μικρότερα από !size.

en: Allowed file types: !extensions.
el: Επιτρεπτές επεκτάσεις αρχείων: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι ακριβώς !size εικονοστοιχεία.

en: Images must be between !min and !max pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μεταξύ !min και !max εικονοστοιχεία.

en: Images must be larger than !min pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μεγαλύτερες από !min εικονοστοιχεία.

en: Images must be smaller than !max pixels.
el: Οι εικόνες πρέπει να είναι μικρότερες από !max εικονοστοιχεία.

en: More information about text formats
el: Περισσότερες πληροφορίες για τις επιλογές μορφοποίησης

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
el: Αυτή η έκδοση δεν είναι συμβατή με την έκδοση !core_version του  Drupal και θα πρέπει να αντικατασταθεί.

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων

en: Language selection
el: Επιλογή γλώσσας

en: !start-date to !end-date
el: !start-date εώς !end-date
