Web Experience - en to sr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Remove
sr: Уклони

en: More
sr: Више

en: Search
sr: Претрага

en: Weight
sr: Тежина

en: Region
sr: Регион

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Footer
sr: Подножје

en: English
sr: енглески

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Images must be larger than !min pixels.
sr: Слике морају бити веће од !min пиксела.
