Web Experience - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Remove
lt: Pašalinti

en: More
lt: Daugiau

en: new
lt: naujas

en: updated
lt: atnaujinta

en: File information
lt: Failo informacija

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Help
lt: Pagalba

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: search
lt: paieška

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Upload
lt: Įkelti

en: Error
lt: Klaida

en: Block
lt: Blokas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: OK
lt: Gerai

en: next
lt: toliau

en: Navigation
lt: Navigacija

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: English
lt: Anglų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Features
lt: Savybės

en: first
lt: pirmas

en: Info
lt: Informacija

en: previous
lt: atgal

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Featured
lt: Svarbus

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: Highlighted
lt: Paryškintas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date
