Web Experience - en to vi translation catalogue (66 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Content
vi: Nội dung

en: Remove
vi: Xoá

en: More
vi: Thêm

en: new
vi: mới

en: updated
vi: đã cập nhật

en: File information
vi: Thông tin tập tin

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Region
vi: Vùng

en: Display
vi: Hiển thị

en: search
vi: tìm kiếm

en: no screenshot
vi: không có ảnh chụp

en: Upload
vi: Tải lên

en: Error
vi: Lỗi

en: Block
vi: Khối

en: Footer
vi: Phần chân

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: next
vi: sau

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: 1 vote | @count votes
vi[0]: 1 phiếu
vi[1]: @count phiếu

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Features
vi: Tính năng

en: first
vi: đầu

en: Info
vi: Thông tin

en: previous
vi: trước

en: last
vi: cuối

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Go to page @number
vi: Đến trang @number

en: Overrides
vi: Ghi đè

en: More information
vi: Thông tin thêm

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Featured
vi: Tính năng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Accessibility
vi: Khả năng truy cập

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: No blocks in this region
vi: Không có khối nội dung nào trong vùng miền này.

en: Search form
vi: Biểu mẫu tìm kiếm

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
vi: Giao diện này đòi hỏi PHP phiên bản @php_required và không tương thích với PHP phiên bản !php_version.

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Status message
vi: Thông báo tình trạng

en: Customization
vi: Tùy biến

en: Files must be less than !size.
vi: Kích thước của file phải nhỏ hơn !size.

en: Allowed file types: !extensions.
vi: Các định dạng cho phép: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước !size điểm ảnh.

en: Images must be between !min and !max pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước nằm trong khoảng !min đến !max điểm ảnh.

en: Images must be larger than !min pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước lớn hơn !min điểm ảnh.

en: Images must be smaller than !max pixels.
vi: Ảnh phải có kích thước nhỏ hơn !max điểm ảnh.

en: More information about text formats
vi: Thông tin thêm về định dạng văn bản

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
vi: Phiên bản này không tương thích với Drupal !core_version và nên được thay thế.

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
