Web Experience - en to ar translation catalogue (63 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Remove
ar: حذف

en: More
ar: المزيد

en: new
ar: جديد

en: updated
ar: التحديث

en: File information
ar: معلومات الملف

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: ‹
ar: ▸

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: up
ar: فوق

en: Go to parent page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأم

en:  ›
ar:  ◂

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Help
ar: المساعدة

en: Region
ar: المنطقة

en: Display
ar: العرض

en: search
ar: ابحث

en: no screenshot
ar: لا توجد لقطة

en: Upload
ar: رفع

en: Error
ar: خطأ

en: Block
ar: الصندوق

en: Footer
ar: التذييل

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: next
ar: التالي

en: Navigation
ar: الإبحار

en: 1 vote | @count votes
ar[0]: صوت واحد
ar[1]: لا أصوات
ar[2]: صوتان
ar[3]: @count أصوات
ar[4]: @count صوتا
ar[5]: @count صوت

en: English
ar: إنجليزية

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Features
ar: الخصائص

en: Info
ar: معلومات

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Go to page @number
ar: الذهاب إلى الصفحة @number

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Featured
ar: متميز

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: No blocks in this region
ar: لا صناديق في هذه المنطقة

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
ar: تتطلب هذه السمة النسخة @php_required من بي.إتش.بي ولا تتوافق مع النسخة !php_version منها.

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Main page content
ar: محتوى الصفحة الرئيسية

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Customization
ar: التخصيص

en: Files must be less than !size.
ar: يجب أن يكون حجم الملفات أقل من !size.

en: Allowed file types: !extensions.
ar: أنواع الملفات المسموح بها: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
ar: يجب أن تكون الصور بحجم !size بيكسل تماماً.

en: Images must be between !min and !max pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور بين !min و !max بيكسل.

en: Images must be larger than !min pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور أكبر من !min بيكسل.

en: Images must be smaller than !max pixels.
ar: يجب أن يكون حجم الصور أقل من !max بيكسل.

en: More information about text formats
ar: المزيد من المعلومات حول تنسيقات النص

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
ar: هذه النسخة غير متوافقة مع دروبال !core_version ويجب تبديلها.

en: Highlighted
ar: مبرز
