Web Experience - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: More
si: තව

en: Search
si: සොයන්න

en: Help
si: සහාය

en: Error
si: දෝෂය

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »
