Web Experience - en to eo translation catalogue (41 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Remove
eo: Forigu

en: More
eo: Pli

en: new
eo: nova

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Help
eo: Helpo

en: Region
eo: Regiono

en: search
eo: serĉu

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: Upload
eo: Alŝutu

en: Error
eo: Eraro

en: Block
eo: Bloko

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: English
eo: Angla

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Features
eo: Ecoj

en: first
eo: unua

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.

en: You are here:
eo: Vi estas ĉi tie

en: Files must be less than !size.
eo: Dosieroj devas esti malpli ralĝa ol !size.

en: Allowed file types: !extensions.
eo: Permesitaj tipoj de dosieroj: !extensions.

en: More information about text formats
eo: Pliaj informoj pri tekstaj formoj
