Web Experience - en to ne translation catalogue (39 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: More
ne: थप

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: search
ne: खोज

en: Upload
ne: अपलोड

en: Error
ne: त्रुटि

en: Block
ne: ब्लक

en: Footer
ne: फुटर

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: English
ne: अंग्रेजी

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Info
ne: जानकारी

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
