Web Experience - en to be translation catalogue (63 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Remove
be: Выдаліць

en: More
be: Болей

en: new
be: новае

en: updated
be: абноўлена

en: File information
be: Інфармацыя пра файл

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: up
be: уверх

en: Go to parent page
be: Перайсці да бацькоўскай старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Help
be: Дапамога

en: Region
be: Рэгіён

en: Display
be: Паказ

en: search
be: пошук

en: no screenshot
be: няма здымка экрану (скрыншоту)

en: Upload
be: Загрузіць

en: Error
be: Памылка

en: Block
be: Блок

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Warning
be: Увага

en: Navigation
be: Навігацыя

en: 1 vote | @count votes
be[0]: 1 голас
be[1]: @count галасоў
be[2]: @count галасоў

en: English
be: Ангельская

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Features
be: Функцыі

en: Info
be: Інфармацыя

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Go to page @number
be: Перайсці на старонку @number

en: More information
be: Больш падрабязная інфармацыя

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: No blocks in this region
be: У гэтым рэгіёне няма блокаў

en: Search form
be: Форма пошуку

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
be: Гэтая тэма патрабуе PHP версіі @php_required і несумяшчальна з версіяй PHP !php_version.

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: Customization
be: Наладка па тэхнічным умовам

en: Files must be less than !size.
be: Файл павінен быць менш чым !size.

en: Allowed file types: !extensions.
be: Дазволеныя тыпы файлаў: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
be: Малюнкі павінны быць размерам дакладна ў  !size пікселяў.

en: Images must be between !min and !max pixels.
be: Малюнкі павінны быць памерам ад !min да !max пікселяў.

en: Images must be larger than !min pixels.
be: Малюнкі павінны быць большыя чым !min пікселяў.

en: Images must be smaller than !max pixels.
be: Малюнкі павінны быць меньшыя чым !max пікселяў.

en: More information about text formats
be: Больш інфармацыі аб фарматах тэксту

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
be: Гэта версія не сумяшчальная з  Drupal !core_version і павінна быць перамешчана.

en: Highlighted
be: Выдзелены

[ctx: date_nav]
en: Prev
be: Папярэд
    у кантэксце: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
be: Наступны(ая)
    у кантэксце: date_nav

en: Language selection
be: Выбар мовы

en: !start-date to !end-date
be: !start-дата(ы) да !end-дата(ы)
