Web Experience - en to fi translation catalogue (68 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: More
fi: Lisää

en: new
fi: uudet

en: updated
fi: päivitetty

en: File information
fi: Tiedoston tiedot

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: up
fi: ylös

en: Go to parent page
fi: Mene yläsivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Help
fi: Ohje

en: Region
fi: Alue

en: Display
fi: Näyttö

en: search
fi: hae

en: no screenshot
fi: ei kuvaa

en: Upload
fi: Siirrä

en: Error
fi: Virhe

en: Block
fi: Lohko

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Warning
fi: Varoitus

en: next
fi: seuraava

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: 1 vote | @count votes
fi[0]: 1 ääni
fi[1]: @count ääntä

en: English
fi: englanti

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Info
fi: Tieto

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Go to page @number
fi: Siirry sivulle @number

en: Overrides
fi: Merkkijonojen ylikirjoitus

en: More information
fi: Lisää tietoa

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Featured
fi: Esitelty

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: No blocks in this region
fi: Tällä alueella ei ole lohkoja

en: Search form
fi: Hakulomake

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fi: Tämä teema vaatii PHP:stä version @php_required, eikä se toimi version !php_version kanssa.

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Main page content
fi: Pääsivun sisältö

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Customization
fi: Kustomointi

en: Files must be less than !size.
fi: Tiedostokoon on oltava pienempi kuin !size.

en: Allowed file types: !extensions.
fi: Sallitut tiedostotyypit: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
fi: Kuvien koon on oltava tarkalleen !size pikseliä.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fi: Kuvien koon on oltava välillä !min ja !max pikseliä.

en: Images must be larger than !min pixels.
fi: Kuvien on oltava suurempia kuin !min pikseliä.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fi: Kuvien koon on oltava pienempi kuin !max pikseliä.

en: More information about text formats
fi: Lisää tietoa tekstimuodoista

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
fi: Tämä versio ei ole yhteensopiva Drupalin version !core_version kanssa ja se tulisi korvata.

en: Highlighted
fi: Korostettu

[ctx: date_nav]
en: Prev
fi: Edellinen

[ctx: date_nav]
en: Next
fi: Seuraava

en: Language selection
fi: Kielen valinta

en: !start-date to !end-date
fi: !start-date - !end-date

en: Terms & conditions
fi: Ehdot
