Web Experience - en to sl translation catalogue (42 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: More
sl: Več

en: new
sl: novo

en: updated
sl: posodobljeno

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: search
sl: išči

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Error
sl: Napaka

en: Block
sl: Blok

en: Footer
sl: Noga

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Navigation
sl: Navigacija

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: English
sl: Angleščina

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Info
sl: Podatki

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: More information
sl: Več informacij

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Featured
sl: Izpostavljeno

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: Search form
sl: Iskalnik
