Web Experience - en to dz translation catalogue (29 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: new
dz: གསརཔ།

en: updated
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག
