Web Experience - en to nl translation catalogue (68 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: More
nl: Meer

en: new
nl: nieuw

en: updated
nl: bijgewerkt

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: Search
nl: Zoeken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: search
nl: zoeken

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Upload
nl: Uploaden

en: Error
nl: Fout

en: Block
nl: Blok

en: Footer
nl: Voet

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: next
nl: volgende

en: Navigation
nl: Navigatie

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: English
nl: Engels

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: first
nl: eerste

en: previous
nl: vorige

en: last
nl: laatste

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: More information
nl: Meer informatie

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: Search form
nl: Zoekveld

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Files must be less than !size.
nl: Bestanden moeten kleiner zijn dan !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nl: Toegestane bestandstypen: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact !size pixels zijn.

en: Images must be between !min and !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten tussen !min en !max pixels zijn.

en: Images must be larger than !min pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan !max pixels.

en: More information about text formats
nl: Meer informatie over tekstopmaak

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

[ctx: date_nav]
en: Prev
nl: Vorige

[ctx: date_nav]
en: Next
nl: Volgende

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: !start-date to !end-date
nl: !start-date t/m !end-date
