Web Experience - en to lv translation catalogue (60 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: More
lv: Vairāk

en: new
lv: jauns

en: updated
lv: labots

en: File information
lv: Faila informācija

en: Search
lv: Meklēt

en: Weight
lv: Svars

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: up
lv: augšup

en: Go to parent page
lv: Doties uz vecāklapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Help
lv: Palīdzība

en: Region
lv: Reģions

en: Display
lv: Ekrāns

en: Menu
lv: Izvēlne

en: search
lv: meklēt

en: no screenshot
lv: nav ekrānskata

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Error
lv: Kļūda

en: Block
lv: Bloks

en: Footer
lv: Kājene

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: next
lv: nākamais

en: Navigation
lv: Navigācija

en: 1 vote | @count votes
lv[0]: @count balss
lv[1]: @count balsis
lv[2]: @count balsis

en: English
lv: Angļu

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: first
lv: pirmais

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Go to page @number
lv: Doties uz @number. lapu

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: No blocks in this region
lv: Nav bloku šajā reģionā.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: Files must be less than !size.
lv: Datnes izmērs nedrīkst pārsniegt !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lv: Atļautie datņu veidi: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
lv: Attēlu izmēram obligāti jābūt !size punkti.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lv: Attēliem jābūt no !min līdz !max pikseļus.

en: Images must be larger than !min pixels.
lv: Attēliem jābūt lielākiem par !min punktiem.

en: Images must be smaller than !max pixels.
lv: Attēlu izmēram jābūt mazākam par !max punktiem.

en: More information about text formats
lv: Vairāk informācijas par teksta formātiem

en: Highlighted
lv: Izgaismots

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date
