Web Experience - en to az translation catalogue (41 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: More
az: Daha çox

en: new
az: yeni

en: updated
az: yeniləndi

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Help
az: Dəstək

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Upload
az: Yükləmə

en: Error
az: Səhv

en: Block
az: Blok

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: English
az: İngilis

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Info
az: Məlumat

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: More information
az: Ətraflı məlumat

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı
