Web Experience - en to hr translation catalogue (61 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: More
hr: Više

en: new
hr: novo

en: updated
hr: osvježeno

en: File information
hr: Informacije o datoteci

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Help
hr: Pomoć

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: Menu
hr: Izbornik

en: search
hr: pretraga

en: no screenshot
hr: nema slikovnog prikaza

en: Upload
hr: Otpremi

en: Error
hr: Greška

en: Block
hr: Blok

en: Footer
hr: Podnožje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: next
hr: sljedeći

en: Navigation
hr: Navigacija

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: English
hr: Engleski

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Features
hr: Značajke

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: More information
hr: Više informacija

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj predložak zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije sukladna s PHP inačicom !php_version.

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: Customization
hr: Prilagodba

en: Files must be less than !size.
hr: Datoteke moraju biti manje od !size.

en: Allowed file types: !extensions.
hr: Dopuštene vrste datoteka: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
hr: Slike moraju biti točno !size piksela.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hr: Slike moraju biti između !min i !max piksela.

en: Images must be larger than !min pixels.
hr: Slike moraju biti veće od !min piksela.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hr: Slike moraju biti manje od !max piksela.

en: More information about text formats
hr: Više informacija o oblicima unosa

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hr: Ova inačica nije sukladna s Drupalom !core_version i trebalo bi ju zamijeniti.

en: Highlighted
hr: Istaknuto
