Web Experience - en to ka translation catalogue (33 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: More
ka: მეტი

en: new
ka: ახალი

en: updated
ka: განახლებულია

en: File information
ka: ინფორმაცია ფაილზე

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: next
ka: შემდეგი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: English
ka: ინგლისური

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Info
ka: ინფო

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »
