Web Experience - en to kn translation catalogue (36 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: new
kn: ಹೊಸ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Go to previous page
kn: ಹಿಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: up
kn: ಮೇಲೆ

en: Go to parent page
kn: ಮೂಲ ಬರಹ

en: Go to next page
kn: ಮುಂದಿನ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: search
kn: ಹುಡುಕು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: OK
kn: ಸರಿ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: ‹ previous
kn: ‹ ಹಿಂದಿನ

en: next ›
kn: ಮುಂದಿನ ›

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Go to first page
kn: ಮೊದಲ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: Go to last page
kn: ಕೊನೆಯ ಪುಟಕ್ಕೆ ತೆರಳು

en: « first
kn: « ಮೊದಲ

en: last »
kn: ಕೊನೆಯ »

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: Error message
kn: ದೋಷ ಸಂದೇಶ

en: Warning message
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ ಸಂದೇಶ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
