Web Experience - en to bg translation catalogue (45 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: More
bg: още...

en: new
bg: нов

en: updated
bg: Актуализирано

en: File information
bg: Информация за файла

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Region
bg: Област на сайта

en: Display
bg: Дисплей

en: Menu
bg: Меню

en: search
bg: Търсене

en: no screenshot
bg: няма снимка на екрана

en: Upload
bg: Трансфер

en: Error
bg: Грешка

en: Block
bg: Блокирай

en: Footer
bg: Под черта

en: next
bg: Следваща

en: Navigation
bg: Навигация

en: 1 vote | @count votes
bg[0]: 1 глас
bg[1]: @count гласа

en: English
bg: Английски

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: previous
bg: Предишна

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Go to page @number
bg: Към страница @number

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: No blocks in this region
bg: Няма блокове в тази зона

en: Search form
bg: Форма за търсене

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bg: Тази тема изисква PHP версия @php_required и е несъвместима с PHP версия !php_version.

en: Status message
bg: Статус съобщение

en: Files must be less than !size.
bg: Файловете трябва да бъдат по-малки от !size.

en: Allowed file types: !extensions.
bg: Разрешени разширения на файлове: !extensions.

en: More information about text formats
bg: По-подробна информация за текстовите формати
