Web Experience - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ
