Web Experience - en to sv translation catalogue (67 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Remove
sv: Ta bort

en: More
sv: Mer

en: new
sv: nytt

en: updated
sv: uppdaterad

en: File information
sv: Filinformation

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Display
sv: Visa

en: Menu
sv: Meny

en: search
sv: sök

en: no screenshot
sv: ingen skärmdump

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Error
sv: Fel

en: Footer
sv: Sidfot

en: Warning
sv: Varning

en: next
sv: nästa

en: Navigation
sv: Navigering

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: English
sv: Engelska

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Features
sv: Funktioner

en: first
sv: första

en: Info
sv: Information

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: More information
sv: Mer information

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Featured
sv: Framhävd

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: No blocks in this region
sv: Inga block i denna region

en: Search form
sv: Sökformulär

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sv: Det här temat kräver PHP-versionen @php_required och är ej kompatibel med PHP-versionen !php_version.

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Customization
sv: Anpassning

en: Files must be less than !size.
sv: Filer måste vara mindre än !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sv: Tillåtna filtyper: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
sv: Bilder måste vara exakt !size pixlar.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sv: Bilder måste vara mellan !min och !max pixlar.

en: Images must be larger than !min pixels.
sv: Bilder måste vara större än !min pixlar.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sv: Bilder måste vara mindre än !max pixlar.

en: More information about text formats
sv: Mer information om textformat

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sv: Den här versionen är ej kompatibel med version !core_version av Drupalkärnan och bör ersättas.

en: Highlighted
sv: Framhävd

[ctx: date_nav]
en: Prev
sv: Föregående

[ctx: date_nav]
en: Next
sv: Nästa

en: Language selection
sv: Språkval

en: !start-date to !end-date
sv: !start-date till !end-date

en: Terms & conditions
sv: Regler & villkor
