Web Experience - en to bs translation catalogue (28 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: new
bs: novi

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Help
bs: Pomoć

en: Display
bs: Prikaz

en: Menu
bs: Meni

en: search
bs: pretraga

en: no screenshot
bs: nema screenshota

en: Error
bs: Greška

en: Block
bs: Blok

en: Navigation
bs: Navigacija

en: English
bs: Engleski

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: Search form
bs: Forma za pretragu

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice
