Web Experience - en to gl translation catalogue (68 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: More
gl: Máis

en: new
gl: novo

en: updated
gl: actualizado

en: File information
gl: Información do ficheiro

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Help
gl: Axuda

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: Menu
gl: Menú

en: search
gl: busca

en: no screenshot
gl: non hai captura de pantalla

en: Upload
gl: Subir

en: Error
gl: Erro

en: Block
gl: Bloque

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Warning
gl: Alerta

en: OK
gl: Aceptar

en: next
gl: seg

en: Navigation
gl: Navegación

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: English
gl: Inglés

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Features
gl: Funcionalidades

en: first
gl: primeiro

en: Info
gl: Información

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: More information
gl: Máis información

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Featured
gl: Destacado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este tema require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: Customization
gl: Personalización

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
gl: Tipos de ficheiros permitidos: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
gl: As imaxes deben medir exactamente !size píxeles.

en: Images must be between !min and !max pixels.
gl: As imaxes deben ter entre !min e !max píxeles.

en: Images must be larger than !min pixels.
gl: As imaxes deben medir máis de !min píxeles.

en: Images must be smaller than !max pixels.
gl: As imaxes deben medir menos de !max píxeles.

en: More information about text formats
gl: Máis información sobre os formatos de texto

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
gl: Esta versión non é compatible con Drupal !core_version e debe ser reemplazada.

en: Highlighted
gl: Resaltado

[ctx: date_nav]
en: Prev
gl: Anterior
    no contexto: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav

en: !start-date to !end-date
gl: !start-date a !end-date
