Web Experience - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: More
hy: Ավելին

en: new
hy: նոր

en: updated
hy: թարմացում

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: search
hy: որոնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Error
hy: Սխալ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: English
hy: Անգլերեն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Info
hy: Ինֆո

en: « first
hy: « առաջինը

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
