Web Experience - en to et translation catalogue (65 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Remove
et: Eemalda

en: More
et: Veel

en: new
et: uus

en: updated
et: uuendatud

en: File information
et: Faili info

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: search
et: otsing

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Error
et: Viga

en: Block
et: Plokk

en: Footer
et: Jalus

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: next
et: järgmine

en: Navigation
et: Menüü

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: English
et: Inglise keel

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Features
et: Omadused

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: More information
et: Rohkem teavet

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Featured
et: Esile tõstetud

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See kujundusmall vajab PHP versiooni @php_required ning pole ühilduv PHP versiooniga !php_version.

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Status message
et: Olekuteade

en: Customization
et: Kohandamine

en: Files must be less than !size.
et: Failid peavad olema väiksemad kui !size.

en: Allowed file types: !extensions.
et: Lubatud failitüübid: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
et: Piltide suurus peab olema täpselt !size pikslit.

en: Images must be between !min and !max pixels.
et: Piltide suurus peab olema !min ja !max piksli vahemikus.

en: Images must be larger than !min pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui !min pikslit.

en: Images must be smaller than !max pixels.
et: Pildid peavad olema väiksemad kui !max pikslit.

en: More information about text formats
et: Rohkem teavet tekstivormingute kohta

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali versiooniga !core_version ning see tuleks asendada.

en: Highlighted
et: Eristatud

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: Language selection
et: Keele valik

en: !start-date to !end-date
et: !start-date kuni !end-date
