Web Experience - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: More
gu: વધુ

en: new
gu: નવું

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: search
gu: શોધ

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: English
gu: અંગ્રેજી

en: More information
gu: વધુ મહિતી

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: No blocks in this region
gu: આ ક્ષેત્ર મા કોઈ વિભાગો નથી

en: (active tab)
gu: (સક્રિય ટૅબ)

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
