Web Experience - en to ast translation catalogue (26 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: More
ast: Más

en: new
ast: nuevu

en: updated
ast: anováu

en: File information
ast: Información del ficheru

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: search
ast: guetar

en: no screenshot
ast: ensin captura

en: Upload
ast: Xubir

en: Error
ast: Fallu

en: Block
ast: Bloque

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Navigation
ast: Navegación

en: English
ast: Inglés

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
