Web Experience - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Remove
sq: Hiq

en: More
sq: Akoma

en: new
sq: i ri

en: updated
sq: u përditësua

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Help
sq: Ndihmë

en: Region
sq: Sektori

en: search
sq: kërko

en: no screenshot
sq: asnjë pamje

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Error
sq: Gabim

en: Block
sq: Bllokuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: English
sq: Anglisht

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Go to page @number
sq: Shko tek faqja @number

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: No blocks in this region
sq: Asnjë bllok në këtë sektor

en: Search form
sq: Formulari i kërkimit

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sq: Kjo temë kërkon versionin @php_required të PHP dhe nuk është kompatibël me versionin !php_version të PHP.

en: (active tab)
sq: (tab aktive)

en: Customization
sq: Personalizimi

en: Allowed file types: !extensions.
sq: Llojet e lejuar të file: !extensions.
