Web Experience - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Remove
mk: Одстрани

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: search
mk: барање

en: Navigation
mk: Навигација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
