Web Experience - en to is translation catalogue (39 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Remove
is: Fjarlægja

en: More
is: Meira

en: new
is: nýtt

en: updated
is: uppfært

en: File information
is: Skráarupplýsingar

en: Search
is: Leit

en: Weight
is: Vægi

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Region
is: Svæði

en: Display
is: Sýna

en: search
is: leita

en: no screenshot
is: engin skjámynd

en: Upload
is: Hlaða upp

en: Error
is: Villa

en: Block
is: Blokk

en: Footer
is: Fótur

en: Warning
is: Viðvörun

en: OK
is: Í lagi

en: 1 vote | @count votes
is[0]: 1 atkvæði
is[1]: @count atkvæði

en: English
is: Enska

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: first
is: fyrsta

en: previous
is: fyrri

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Go to page @number
is: Fara á síðu @number

en: More information
is: Frekari upplýsingar

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Search form
is: Leitarform

en: (active tab)
is: (virkur flipi)

en: More information about text formats
is: Nánari upplýsingar um textaforsnið
