Web Experience - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: More
ug: داۋامى

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: File information
ug: ھۆججەت ئۇچۇرلىرى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Error
ug: خاتالىق

en: Block
ug: تارماق رايون

en: OK
ug: جەزملەش

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: More information
ug: داۋامى

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Feedback
ug: قايتما

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: Customization
ug: خاسلاشتۇرۇش
